Únikové plány

Varování

Self-Bondage může být velice nebezpečná. Věnujte velikou péči zajištění vaší vlastní bezpečnosti. Vždy si připravte i nějaká nouzová "zadní vrátka" z jakékoli situace kterou si připravíte. Klíč který si připravíte pro nouzový únik, by měl být méně ale snáze dostupný, než klíč který použijete při hře.

Jiné místo

Dejte klíček nebo únikovou dýku na jiné místo, např. do pokoje na druhém konci bytu - svázaní, umlčení a se zavázanýma očima (pokud jste tak učinili) bude stát plazení po podlaze za to. Buďte ale opatrní - při provádění Hog-Tie, nebo něčeho podobného raději nikdy nenechávejte klíček na posteli, protože by jste se na ni nemuseli dostat zpátky.

Veřejně viditelné místo

Dejte klíček do auta, do garáže nebo do poštovní schránky. Svázaní a umlčení zámky, můžete provádět různé domácí práce, atd. … ale budete muset počkat než bude tma, abyste se dostali ke klíčkům. Přece nechcete aby vás sousedé takto viděli (nebo snad ano?)

Hodně klíčků a zámků

Hodně klíčků a zámků - např. klíč na podlaze obývacího pokoje otvírá zámek šatníku, v němž jsou klíče od garáže, atd. - způsobí, že se budete muset svázaní pohybovat po celém bytě, dokud se nedostanete ke klíčku od pout. Já osobně vždy používám roubík s malým řetízkem. Můžu zamknout svůj roubík na kladku a klíček pak schovat do poštovní schránky. Když jsem pak konečně volná, musím ještě stále čekat s roubíkem v ústech do tmy, než můžu jít do schránky pro klíč, a dovolit jím svým ústům opět promluvit.

Nic netušící přítel

Dejte nějakému svému SPOLEHLIVÉMU příteli obálku s klíčkem, a požádejte jej, aby jej hodil pod vaše dveře zítra ve čtyři hodiny. Nějakou výmluvu si již pro svou žádost jistě najdete. Přítel házejíc obálku pod vaše dveře zaručeně nebude tušit, že ležíte svázáni se zacpanými ústy na druhé straně dveří, čekajíc na klíč, aby jste se mohli osvobodit a třeba pospíchat na toaletu...

Led

Uvažte klíček na šňůrku a zmrazte jej do kostky ledu. (Použijte plastikovou krabičku na dělání ledu, sklo se rozbije) Do ledu může zamrazit ještě další provázek, takže se pak kostka dá zavěsit nad vámi. Ale pozor, velké kostky ledu mohou rozmrzat o hodně déle než si myslíte.
Pokud nemáte kde si zmrazit klíček v ledu (sousedovi se to asi těžko vysvětlí proč) ale máte možnost si sehnat kostku ledu, doporučuji uvázat na ni dva provázky a to dvě stahovací smyčky vedle sebe na kostce.
Až se led rozpustí smyčka s provázkem a klíčem spadne dolů.

Led, punčocháče a klíčenka

Do jedné punčochy dejte kostku ledu. Na druhou uvažte klíčenku s klíčem zatíženou tak, že jí kostka ledu zabraňuje spadnout. Pak už jenom punčocháče zavěste tak aby jste nedosáhli na klíč, ale až led roztaje, klíč spadl do vašeho dosahu.

Led, láhev a nit

Připevněte na DLOUHOU nit klíček, a připravte si plechovku nebo umělohmotnou láhev. Natáhněte nit přes celý pokoj a zbytek i s klíčkem ponořte do vody v láhvi a dejte zmrazit. Po zmrazení dejte láhev na nějaké vyšší místo (např. ji připevněte k židli. Pak se svažte a nezapomeňte připevnit nit k poutům. Princip je takovýto: klíč je vaše svoboda, ale nemůžete jej pomocí nitě vytáhnout, protože je držen ledem v láhvi, a když zatáhnete může se nit přetrhnout a vy se k němu již nedostanete - takže musíte čekat až led rozmrzne. Nemůžete se ani moc prudce pohybovat, jelikož hrozí přetržení niti. Nit můžete také napnout k vašim svorkám bradavek, nebo i k jiným hračkám. Buďte však opatrní aby se nit nepřetrhla. Až led v láhvi rozmrzne, postačí když jej jen pomocí niti vytáhnete. ...či jinak

Budík

Přilepte kousek pohlednice na natahovací ručičku starého ručičkového budíku. Pak budík postavte z vašeho dosahu, s klíčem položeným na pohlednici. Jakmile začne budík zvonit, ručička se začne otáčet a klíček spadne.

Žárovka, svíčka a časový spínač

Nakapejte trochu vosku na žárovku a do vosku zachyťte klíč. Pak zašroubujte žárovku do světla a načasujte časový spínač. V určenou hodinu se světlo zapne, žárovka se rozžhaví a roztopí vosk a klíček spadne. Tento způsob je ale dost riskantní, může se stát že žárovka praskne a neroztopí vosk, proto mějte dobře připravená zadní vrátka. POZOR: Ujistěte se předem že je žárovka schopna roztopit vosk. Doporučuji 100 Wattové žárovky nebo silnější.

Klíč od pokoje pode dveřmi

Tento způsob je používaný ve spojení s ostatními metodami, aby zabránil odchodu z pokoje. Zahněte pohlednici tak aby po ní mohl klíč projet pode dveřmi. Zavřete a zamkněte dveře, a pošlete klíč po zahnuté pohlednici pode dveře.

Elektromagnet a časovač

Jestliže máte přístup k elektromagnetu a časovači který jej ovládá, můžete načasovat časovač aby v určitý čas elektromagnet vypnul, a klíč se uvolnil.

Kombinační zámky

Princip spoutání tímto zámkem je v tom, že po určitý čas nevidíte na číselník a nemůžete nastavit patřičný kód, aby se zámek uvolnil. Číselník zámku by měl být namalován černě, aby se stal ve tmě nečitelným. Tento druh spoutání je určen totiž především pro bondage v noci nebo ve tmě. Někdy můžete nastavit časový spínač aby v určitý čas rožnul světla a vy jste mohli vidět číselník a otevřít zámek. Ale při tomto způsobu buďte opatrní, protože světla často po rožnutí praskne.

Celkem se toto dá shrnout do pěti pravidel, které by jste neměli nikdy porušit:

1) Nikdy si nedávejte roubík přes který jde obtížně dýchat, ve stresu dýchá člověk dva až třikrát rychleji a hrozí přidušení.
2) Nůž nebo klíček si vždy nechávejte ve stejné rovině jako jste vy (i 30cm převýšení pak může být nepřekonatelné) a ve vzdálenosti, na kterou se cítíte se tam dostat.
3) Nikdy se nepřivazujte k pevné věci (radiátor, nábytek..) pevně, neboť i když je pak nůž jen 5 cm od vás, tak na něj už nemusíte dosáhnout..
4) Pouta utahujte tak, aby pod ně šlo strčit malíček, protože už za 10 minut může mravenčení přejít v necitelnost a takovýma rukama už nepřeříznete nic..
5) Nikdy se nesvazujte tak, aby ste si v nouzi nedokázali přivolat pomoc nebo vás někdo našel alespoň na příští den, lepší je trapas než ..
Autor stránek © 2001-2008, Samurai chatsamurai@centrum.cz, Samshop